محل تبلیغات شما

آموزش رانندگی پربیننده ترین صفحه اینستاگرام شد, صفحات معروف شاخ های مجازی اینستاگرام,پربیننده ترین صفحات اینستاگرام فارسی, پر بیننده ترین صفحات اینستاگرام ایرانیان,رتبه بندی اینستاگرام محبوب ترین پیج های اینستاگرام ایران, ۱۰ پیج پر بیننده اینستاگرام از پربازدید ترین پیج ها,۵۰ صفحه پر فالوور اینستاگرام را بشناسید

در حالی که همه در تلاش بودند تا با ساختن ویدیوهای لایو اینستاگرام، و صفحات مبتذل در صدر پر بیننده ها قرار بگیرند یک دختر خوش فکر ایرانی توانست یکی از پربیننده ترین صفحات اینستاگرام را بسازد. این صفحه نه تنها یک صفحه مبتذل و غیر مفید نیست بلکه یک صفحه اینستاگرام آموزشی است که به آموزش و نکات رانندگی و فرهنگ رانندگی در اینستاگرام می پردازد.

ترانه که 30 سال دارد و اهل تهران است می گوید : من همیشه از طرز رانندگی مردم و ایرانیان ناراحت بودم و در تلاش بودم تا از اینستاگرام استفاده کرده و با گوشزد کردن قوانین راهنمایی و رانندگی و آموزش آیین نامه راهنمایی و رانندگی کمک کنم تا رانندگی بهتری را در شهرها مشاهده کنیم.

ترانه می گوید : ما ایرانیان فرهنگی 6000 ساله داریم و این طرز رانندگی کردن ما به هیچ وجه در خور شان و مقام ایرانی نیست!

برای عضویت در صفحه اینستاگرام ترانه به لینک زیر مراجعه کنید

https://www.instagram.com/ayinnameh_test

دانلود رایگان نمونه سوالات اصلی آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی 1400 pdf

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها